محل تبلیغات شما
 به نام خداوند بخشنده و مهربان

سپس تمامی علم اسماء ( علم اسرار آفرینش و نامگذاری موجودات ) را به آدم آموخت. آنگاه آنها را به فرشتگان عرضه داشت و فرمود: اگر راست می گویید ( و از آدم شایسته تر هستید ) اسامی اینها را به من خبر دهید! 

گفتند: منزّهی تو! ما جز آنچه به ما تعلیم داده ای نمیدانیم. زیرا تویی که دانا و حکیمی.

فرمود: ای آدم! آنان را از اسامی ( و اسرار ) این موجودات آگاه کن. هنگامی که آدم آنان را آگاه کرد، خداوند فرمود: آیا به شما نگفتم که من غیب آسمانها و زمین را می دانم و می دانم آنچه را شما آشکار می کنید و آنچه را پنهان می داشتید؟

و ( یاد کن ) هنگامی را که به فرشتگان گفتیم: برای آدم سجده ( و خضوع ) کنید! همگی سجده کردند جز ابلیس که سر باز زد و تکبّر ورزید و ( بخاطر نافرمانی و تکبّرش ) از کافران گردید.

و گفتیم: ای آدم! تو با همسرت در بهشت ست کن و از ( نعمتهای ) آن از هر جا می خواهید در کمال فراوانی بخورید. ( ولی ) نزدیک این درخت نشوید که از ستمکاران خواهید شد.

راست گفت خداوند بلند مرتبه و بزرگ 

چرا نام حضرت علی(ع) در قرآن نیامده؟

چرا برای امام حسین(ع) چهلّم می گیرند؟

علت جمع خواندن نمازهای ظهر و عصر و یا مغرب و عشا

آدم ,آنچه ,ی ,ای ,خداوند ,کن ,را به ,آدم آنان ,آنان را ,به فرشتگان ,و از

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دغدغه های رهبری middsoundfeta lighnuppede Marlena's blog tefewacoss formetualan Anime & Roman کلنو دیار من ورزش طراحی بنر, طراحی هیدر, لوگو, کارت ویزیت, پوستر,دانلود,آموزش فتوشاپ | رضا گرافیک